Kamera cyfrowa na prezent

Dziś troszkę poważniejszy i bardziej profesjonalny prezent – doskonały zarówno dla starszych, jak i dla młodszych, dla ludzi z pasją i dla tych, którzy dopiero ją odkrywają. Jestem zwolenniczką prezentów droższych, ale coś wnoszących do życia, praktycznych, choć czasem w nieoczywisty sposób. Często to co daję moim bliskim w pierwszej chwili wprawia ich w konsternację, dopiero po czasie się do nich przekonują, by na koniec nie móc się z nimi rozstać. Tak, żyję w przekonaniu, że jestem doskonała w dawaniu prezentów. :)

Kamera cyfrowa JVC GZ-EX515

Kamera cyfrowa JVC GZ-EX515

Moja propozycja, to kamera cyfrowa. Aparaty stały się coraz mniej popularne, wyparły je powszechne smartfony, ale kamera, to zupełnie co innego! Kompaktowe rozmiary, wytrzymałość, doskonała jakość dźwięku i obrazu. Moim typem, są produkty firmy JVC. Doskonałym modelem jest np. JVC Everio GZ-R15, praktycznie niezniszczalny– odporny na złe warunki atmosferyczne, mróz, działanie wody, kurz, piasek, a nawet mechaniczne upadki. Czegoś takiego nie zapewni wam ani aparat, ani telefon. Do tego za jednym razem możecie nagrać nawet 4,5 godziny filmu FULL HD i to na jednym naładowaniu!

Kamera cyfrowa JVC GZ-R15REU

Kamera cyfrowa JVC GZ-R15REU. Poczwórna ochrona (Quad Proof): wodoodporna do 5 m, pyłoodporna, odporna na upadki do 1.5 m, mrozoodporna

Kamera cyfrowa doskonale sprawdzi się jako prezent dla vlogerów, sportowców, podróżników, ale też rodziców, dziadków, czy nowożeńców. Może być prezentem urodzinowym, świątecznym, komunijnym. Wybierając taki prezent inwestujecie w pasję, ale też umożliwiacie uwiecznienie wielu pięknych chwil – macie szansę podarować wspomnienia! Po latach dużo większą wartość, niż zdjęcia mają dla mnie właśnie filmy i cały czas sobie wyrzucam, że są to filmy robione telefonem, ewentualnie aparatem. Trwają maksymalnie kilka minut, obraz jest słabej jakości, wszystko drży, nic nie słychać.  Z takich strzępków trudno skleić coś sensownego, ba nawet nie ma ku temu motywacji. Z kamerą jest zupełnie inaczej, widzę to po osobach, które taki sprzęt posiadają i faktycznie tworzą dokumentację. Powiedzcie też szczerze – ile razy przeglądaliście ogromne ilości zdjęć, które powstają od kiedy macie zdjęcia w formacie .jpg?

Kamera cyfrowa JVC GZ-RX115BEU

Kamera JVC GZ-RX115BEU

Jeśli chodzi o dzieciaki, być może wyda wam się to prezent drogi i niekoniecznie adekwatny do wieku i możliwości – ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Dzieci mają ogromną ciekawość świata, warto dać im możliwość tworzenia autorskich spojrzeń, prezentowania ich i rozwijania. Zdjęcia – ok, ale film jest dużo bardziej plastyczny i do pewnego momentu można nim więcej przekazać, a przy okazji wymaga większego zaangażowania i aktywności, a jestem pewna, że chęć się znajdzie! Z kamerą można ciągle eksperymentować, wykorzystywać na wiele sposobów i przy okazji rozwijania przeróżnych pasji. Ogromna wytrzymałość kamery również jest niezbywalnym argumentem „za”, dzięki temu można wykorzystywać ją niemal w każdej sytuacji, nawet ekstremalnej.

Kamery JVC gorąco polecam, są to produkty dopracowane w każdym szczególe, spełniające nawet mocno wyśrubowane wymagania. Nagrywają świetne filmy, robią doskonałe zdjęcia, pozwalają nawet na jednoczesne nagrywania i fotografowanie! Kamera pozwoli na eksperymentowanie, tworzenie nagrań, które później będziecie mogli obrabiać, nadając osobisty ton itd. Jedno jest pewne, taki prezent może być zarówno bardzo praktyczny, jak i pobudzający kreatywność! Polecam, jeśli jesteście zainteresowani dokładniejszymi opisami poszczególnych modeli kamer – odsyłam do strony producenta: www.jvc.pl.

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • kamera na komunie prezent
Wasze komentarze, pomysły...
  1. Ilona 14:10

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *