Prezent dla chłopaka na święta

Nie dla każdego kupowanie, wybieranie, choćby w internecie, a potem obdarowywanie sprawia tyle przyjemności co mi. Szczególnie lubię zaś obdarowywać swojego partnera, to oczywiste – znam go najlepiej, wiem co mu sprawi radość i jestem szczęśliwa choćby dlatego, że mogę mu to pokazać :) Ale nie zawsze tak było, pamiętam, że na początku związku było ciężko… Mojemu partnerowi kupić prezent dla mnie zresztą nadal jest trudno. Wydaje mi się, że jeśli nie ma się naprawdę dobrego pomysłu, to lepiej postawić na klasykę. Ja sobie na to kilkakrotnie pozwoliłam i efekt był zadowalający. Oto kilka propozycji, na wskroś klasycznych.

Męskich klasyków jest dużo więcej niż kobiecych. Zresztą w zależności od trybu życia pojawiają się co chwila nowe klasyki. To co w tabelce moim zdaniem nie może zawieść. Jeśli chcecie dać prezent bardziej osobisty musicie włożyć w to nieco więcej wysiłku i trochę poobserwować, na pewno szybko coś uda się wykombinować. A jeśli nie to różne części garderoby w przypadku męskich prezentów spełniają się dużo lepiej niż kobiecych.

Koszulka, a nawet bielizna nie zostanie źle odebrana, ładny sweterek (ale ładny, nie żaden świąteczny ;)) też się sprawdzi. Ciepłe rękawiczki, albo zestaw z czapką i szalikiem – stereotypowo pasuje jako prezent dla chłopaka, ja mam mieszane uczucia, ale moje koleżanki stosują te prezenty od wielu lat z powodzeniem :)

Dla partnera gorąco polecam też prezenty do wykorzystania we dwoje – zaproszenie na wystawną kolację, do kina, teatru, na weekend w górach, na dzień w SPA – w zależności od budżetu można znaleźć różne ciekawe rzeczy.

5 komentarzy
  1. Elka 00:24
  2. WeronikaDaga 16:34
  3. Grzesiek234 14:56
  4. Maria 12:42
  5. Mariusz 20:17

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *