Prezent dla kinomana

Filmowych pochłaniaczy jest coraz więcej, filmów również, ale też różnego rodzaju gadżetów. Ja osobiście sama siebie zaliczyłabym do grona kinomanów – można więc powiedzieć, że piszę z perspektywy eksperta ;) Kino nie uznaje podziału na płci. Za to warto się zorientować jaki gatunek filmowy jest tym jedynym. Celowanie w nowości filmowe mija się z celem, lepiej wyszukać jakąś perełkę i na nią postawić. Kilka moich propozycji w tabelce, dość bezpiecznych i uniwersalnych:

Jeżeli wiecie jaki jest ulubiony reżyser, aktor, aktorka, gatunek – zadanie jest proste. Możecie kupić plakat filmowy, kubek, pakiet filmów, koszulkę – w zależności od możliwości finansowych.

Jeśli chodzi jeszcze o bardziej uniwersalne prezenty, to ja sama dobrze wspominam pewien prezent sprzed wielu lat – prenumeratę Filmu na cały rok. Obecnie jest więcej tych gazet, ale to też zawsze można zaprenumerować np. coś czego nie kupuje dana osoba.

Jeszcze inne propozycje? Widziałam ostatnio świetny gadżet – Porcelanowe miski na popcorn imitujące pudełka z kina. Ale można kupić również same pudełka, jak kto woli. Inną propozycją mogą być zwyczajne bilety do kina, np. pakiet 10 biletów do wykorzystania w przeciągu kolejnego roku. Kinomani to bardzo wdzięczni odbiorcy, można wiele różnych ciekawych gadżetów dla nich kupić.

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *