Prezent dla kinomana

Filmowych pochłaniaczy jest coraz więcej, filmów również, ale też różnego rodzaju gadżetów. Ja osobiście sama siebie zaliczyłabym do grona kinomanów – można więc powiedzieć, że piszę z perspektywy eksperta ;) Kino nie uznaje podziału na płci. Za to warto się zorientować jaki gatunek filmowy jest tym jedynym. Celowanie w nowości filmowe mija się z celem, lepiej wyszukać jakąś perełkę i na nią postawić. Kilka moich propozycji w tabelce, dość bezpiecznych i uniwersalnych:

Jeżeli wiecie jaki jest ulubiony reżyser, aktor, aktorka, gatunek – zadanie jest proste. Możecie kupić plakat filmowy, kubek, pakiet filmów, koszulkę – w zależności od możliwości finansowych.

Jeśli chodzi jeszcze o bardziej uniwersalne prezenty, to ja sama dobrze wspominam pewien prezent sprzed wielu lat – prenumeratę Filmu na cały rok. Obecnie jest więcej tych gazet, ale to też zawsze można zaprenumerować np. coś czego nie kupuje dana osoba.

Jeszcze inne propozycje? Widziałam ostatnio świetny gadżet – Porcelanowe miski na popcorn imitujące pudełka z kina. Ale można kupić również same pudełka, jak kto woli. Inną propozycją mogą być zwyczajne bilety do kina, np. pakiet 10 biletów do wykorzystania w przeciągu kolejnego roku. Kinomani to bardzo wdzięczni odbiorcy, można wiele różnych ciekawych gadżetów dla nich kupić.

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • prezent dla kinomana

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *