Niedrogi prezent dla nastolatka

50 zł to budżet dość powszechny – dla bratanka, wnuka, dla przyjaciela, chłopaka, jako prezent na klasową wigilię, imieniny, urodziny. Postanowiłam napisać o tych wszystkich okazjach w jednym poście, nie rozdrabniając się na okazje. Po prostu – prezent do 50 zł dla chłopaka.

Kiedy ma się już w ręce te pieniądze, przegląda się sklepowe półki – zawsze ma się wrażenie, że wszystko jest nieprzyzwoicie drogie, a za te 50 zł to można kupić c onajwyżej porządne skarpetki albo czekoladę. A wcale nie! 50 zł to już taki budżet, który pozwala na trochę szaleństwa. Oto kilka moich propozycji z różnych dziedzin:

Za 50 zł można kupić przede wszystkim jakiś fajny gadżet. Coś do telefonu, jakąś grę można też trafić, coś do komputera, playstation. W zależności co kto lubi. Za te pieniądze można kupić też jakiś film DVD, płytę CD, książkę bilet do kina lub na koncert, zafundować wyjście do restauracji. Kawoszowi kupić kawę, kubek, filiżankę; miłośnikowi herbaty – herbatę i jakiś fajny kubek. Wszystkie garderobiane dodatki są również w zasięgu, a że mężczyźni dużo bardziej niż kobiety lubią praktyczne prezenty, można na nie postawić.

50 zł nie jest to suma oszałamiająca, ale wystarczająca by kupić jakiś drobiazg związany z hobby, czy zainteresowaniami. Może nie kupi się za to nart zapaleńcowi jazdy, ale na pewno starczy na czapkę lub rękawiczki. To ma być z założenia drobiazg, nie musi być imponujący, ważne żeby pasował i służył. Nie kupujcie żadnych ozdób, świeczek, ramek, albumów foto, skarpetki to też nie za fajny prezent, podobnie jak zestawy kosmetyków. Jeśli kosmetyki, to tylko luksusowe, żel adidasa każdy powinien kupić sobie sam..

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • prezent dla czternastolatka
  • niedrogi prezent urodzinowy dla nastolatkA
2 komentarze
  1. Oliwka 10:45
  2. Justina 18:05

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *