Prezent – dobra książka dla kobiety

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas pomyśleć o prezentach. Oferta książek dostępnych na rynku, w języku polskim cały czas się powiększa, a dobra książka to wspaniały prezent. Sama czytam dużo, więc mam dla was kilka tegorocznych nowości i kilka pozycji sprzed roku, które określiłabym jako pewnik. Oto one:

Książki które znajdują się w tabeli, to pozycje które czytałam i które poleciłabym każdemu, bez wahania.

Książka to prezent niedrogi, a jednak wymagający, dobranie książki to trudna sztuka. Broń Panie Boże przed braniem pierwszego lepszego bestsellera – to na pewno nie ucieszy. Jeśli macie jakieś wątpliwości i pytania polecam rozmowę z księgarzem, w księgarni, w empiku raczej nikt wam nie udzieli informacji. W mniejszych księgarniach na pewno znajdzie się ktoś kto doradzi i pomoże.

Jeśli nie wiecie co kto czyta – nie kupujcie tzw. literatury kobiecej. Najbezpieczniej kupić coś noblistów, laureatów Nike –  w tym roku to Alice Munro i Joanna Bator, warto też rozejrzeć się za czymś  Myślwiskiego, czy Pilcha – książki tych autorów gorąco polecam. Jeśli chodzi o bezpieczny gatunek, to są nim również biografie, zbiory wywiadów, powieści obyczajowe. Nie kupujcie w takiej sytuacji gatunku o wąskim gronie odbiorców – już wspomniana lit. kobieca, kryminał, horror, fantastyka, czy reportaż. Nie każdemu przypadnie to do gustu.

Decydując się na zakup książki – nie zapomnijcie o pięknej dedykacji – to ona czyni książkę prezentem osobistym!

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • dobra ksiazka na prezent
4 komentarze
  1. Dżon 00:25
  2. Justyna 14:27
  3. Kowalski 17:24
  4. Agata 16:47

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *