Prezent – dobra książka dla mężczyzny

Wybieranie książkowych prezentów to dla mnie czysta przyjemność, mam kilka takich pozycji, które poleciłabym każdemu, bez wahania. Jednak wybierając prezent świąteczny, a święta już niebawem zawsze stawiam na książkę która ukazała się w tym konkretnym roku. Tym razem prezentuję 5 książek dla taty, brata, dziadka, chłopaka – mężczyzny lubiącego czytanie

Za zawartość tych książek ręczę głową ;)

Jakie gatunki dla mężczyzny? Ja stawiam zawsze na publicystykę, reportaże, książki mniej lub bardziej historyczne – w zależności od zainteresowań. Jeśli ukazał się jakiś fajny album zgodny z zainteresowaniami obdarowywanego, to na pewno on właśnie wyląduje pod choinką. Oprócz tego czasami jakiś kryminał, ale musi być naprawdę dobry. Tak naprawdę chodzi o to żeby wybierać dobrą literaturę, a nie o przypisywanie gatunków do płci. Ja tylko mówię o swoim doświadczeniu.

Nie wybierajcie na chybił trafił, nie ograniczajcie się do półki z top10, tam akurat najłatwiej trafić na kiepską pozycję. Jak już pisałam przy okazji opisywania książek dla kobiet – idźcie do małej księgarni, kameralnej i spróbujcie wybrać coś z księgarzem. To zwykle są odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Książka powinna być dobrze wybrana aby była prezentem i to jest podstawa.

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • dobra książka dla mężczyzny
  • ksiazka dla mezczyzny
  • książka dla faceta na prezent

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *