Prezent dla dwojga na walentynki

A może coś dla pary? To jest ten rodzaj prezentu, który popieram bez zastrzeżeń! Dzień w SPA, kolacja w ekskluzywnej restauracji, weekend w górach, albo chociażby lekko pikantniej – zmysłowa kolacja, nowa bielizna.. Każdy na pewno ma coś co lubi robić z dziewczyną/chłopakiem, a zwykle czas na to nie pozwala. To może być nawet nowa gra na playstation, przecież nie chodzi już o to żeby było super romantycznie, nie każdy w końcu jest romantyczny! ;)

Kilka konkretnych propozycji w tabelce, jak zawsze starałam się by było różnorodnie i pomysłowo. Mam nadzieję, że udało mi się uniknąć wykorzystania klisz, myślę, że walentynki mogą być pretekstem do zmian, czy zrobienia czegoś fajnego, trzeba tylko podejść do tego dnia od innej strony niż różowe serduszka, amorki i całuski. Faktycznie zróbcie coś dla swojego związku, no choćby np. zacznijcie uprawiać wspólnie jakiś sport. Chcecie biegać? Kupicie sobie buty, proste. Lubicie podróże, a dawno nie byliście nigdzie – nawet przewodnik po Polsce może dużo zmienić.

Oprócz tych dóbr dość materialnych proponuję również trochę bardziej “ulotne” prezenty. Może wrażenia, może właśnie nie macie czasu na wyjścia, czy wyjazdy? Może właśnie dzień wolny byłby świetnym prezentem? Albo zwyczajny karnet do kina, czy teatru? Prezent nie musi być niespodzianką, pogadajcie, uzgodnijcie, kupcie coś co wam obu sprawi przyjemność.

Ja planuję w tym roku wspólne gotowanie, a raczej nauka robienia sushi. Kurs, książka i zestaw. Dlaczego? Uwielbiamy sushi, zawsze mówiliśmy, że fajnie byłoby się nauczyć robić pyszne rolki. Kojarzy się wam coś? Jakieś sytuacje? Czas na realizowanie, nowe wyzwanie daje kopa i mnóstwo energii, więc zachęcam do wyjścia z domu, zrobienia czegoś nowego. Ja zastanawiałam się również nad wspólną sesją zdjęciową oraz kursem nurkowania i.. karnetem na siłownię. Jest w czym wybierać, szukajcie!

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *