Prezent dla męża na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu, każda, nie tylko okrągła powinna być, moim zdaniem, pomiędzy dwójką zainteresowanych celebrowana. Zawsze bardzo czekam na ten dzień, czasami zdarzy się, że weekend i zawsze staram się, by był to czas wyjątkowy. Prezent nigdy nie jest wystarczający sam w sobie – czy drobiazg, czy coś na co się zbierało cały rok – wszystko wymaga odpowiedniej oprawy. W tabelce kilka pomysłów na ciekawy i nietuzinkowy prezent.

Ale nie zapomnijcie, że prezent rzucony sobie w biegu znaczy bardzo niewiele, ważniejszy jest czas, który chcecie poświęcić sobie nawzajem. Proponuję więc jakiś kameralny, romantyczny wieczór z czerwonym winem, kolację, czy wspólne wyjście.

Jeśli chcecie przygotować coś szczególnego najlepiej zaplanujcie to z wyprzedzeniem i dopnijcie wszystko na ostatni guzik, by wspólnego czasu nie zepsuł zły humor, czy przemęczenie

A co na prezent? Oczywiście w tabelce znajdują się moje propozycje, ale one nie wyczerpują możliwości – możesz postarać się zrobić coś sama, uważnie słuchaj męża, na pewno przyjdzie Ci do głowy jakiś pomysł. To może być wszystko – naprawa roweru, na którą mąż nie ma czasu, dobry alkohol, na który sam by sobie nie pozwolił. Może coś jeszcze bardziej ekstrawaganckiego – bilety lotnicze, voucher na jakiś kurs, czy bilety na festiwal.

Nie zamykaj się tylko w klasykach, najlepszych pomysłów musisz szukać we własnym życiu, spróbuj spełnić jakieś drobne, niewinne marzenie męża, zrób coś, o czym zawsze mówi, ale nigdy nie starcza na to czasu. Niech każda rocznica będzie niezapomniana!

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • prezent dla męża na rocznicę ślubu
  • prezent na rocznicę ślubu dla męża
  • rocznica ślubu prezent dla męża
  • jaki prezent na rocznice ślubu dla męża

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *