Prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński często postrzegany jest jako kłopotliwy dzień – prezenty nie są obowiązkowe, sama impreza zorganizowana przez przyjaciół jest prezentem. Drobne upominki są jednak zawsze mile widziane, są miłym akcentem, a nie wymagają wielkich nakładów finansowych.

Poniżej kilka wesołych i jednocześnie pikantnych drobiazgów w niewygórowanych cenach, idealnych na taką okazję.

Najważniejsza jest dobra zabawa i zapewnienie kilku niezwykłych atrakcji, o samych upominkach często przypominamy sobie w ostatnim momencie, w efekcie więc często nie są zbyt przemyślane i osobiste. Warto zastanowić się w jakim momencie życia jest panna młoda i co będzie dobrym symbolem tego stanu. Prezent powinien być pamiątką, która swego znaczenia nie straci również po latach. Nie powinien być jednak również zbyt osobisty i nie powinien zmieniać imprezowego charakteru samego wieczoru. Jeśli jednak szukacie prezentów uniwersalnych, które są sprawdzonymi klasykami – dobrze trafiliście. Odsyłam do tabelki.

Bielizna erotyczna – chyba nie obejdzie się bez takiego gadżetu; również różnego rodzaju gadżety dla przyszłej “pani domu” – można mówić, że mało wyszukane, ale jednak bawią od pokoleń :)

Świeżą sprawą, popularną jak zauważyłam są feromony, jeśli chcecie się na nie skusić to polecam tę stronę: >>KLIK<< . Można się nimi spryskać wychodząc do miasta w trakcie tego wieczoru, ale Panna Młoda może również wykorzystać je później. Kompletnie nie moje klimaty, ale wiem, że feromony robią ostatnimi czasy furorę.

Ja zwykle ograniczam się do przyniesienia jakiegoś fajnego alkoholu i jeśli dobrze znam Pannę Młodą, to jakiś osobisty zabawny drobiazg, również takie wyjście nie jest zakazane ;)

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *