Prezent na walentynki dla niej

Prezent na walentynki dla żony, dziewczyny, narzeczonej, partnerki. Różnie się o tym święcie mówi, ale taki drobiazg zawsze jest miły. Nieważne w jaki dzień. Nie jestem fanką wielkich uroczystości z tej okazji, ale uważam, że każdy pretekst jest dobry by miło wspólnie spędzić czas. Dlatego wyjście do restauracji, czy do kina, teatru, na spacer, łyżwy, czy cokolwiek co wam sprawia przyjemność – jest po prostu fajnym pomysłem. Trzeba się przygotować na tłumy, to fakt – do dziś wspominam wyjście walentynkowe, kiedy to na sali znaleźliśmy 2 wolne miejsca – jedno w pierwszym, drugie w ostatnim rzędzie.. W związku z tym polecam rezerwowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Jeśli jesteście zwolennikami małych lub większych prezentów w tabelce znajdziecie kilka propozycji dla siebie.

Jaki powinien być prezent walentynkowy? Osobisty, to przede wszystkim! Dotyczący was dwojga, związany z jakimś wspomnieniem, takie są najbardziej trafione. Z klasyków wymienię te podkreślające kobiecość – biżuteria, bielizna (chyba jedyna okazja na którą wypada kupić jakiś seksowny drobiazg), dobre wino.

Fajne walentynki spędzić można także w domu, świetnym prezentem będzie kolacja, kameralna, przy świecach, z oryginalnym, lekkim, seksownym jedzeniem, do tego 1-2 dobre filmy, np. jakieś klasyki, które wam obu sprawią przyjemność. Wino. Muzyka.

Czego się wystrzegać? Tandetnych klisz – odpuśćcie kwiaty i misia, jeśli chcecie dawać prezent, to pamiętajcie że najlepszym jest czas, żaden prezent nie zastąpi uwagi i wspólnych chwil, jeśli chcecie obchodzić to święto, zróbcie to jak trzeba, bądźcie dla siebie.

Jeśli chcecie spędzić miły wieczór w restauracji, polecam serwis Groupon, gdzie możecie kupić kupon, z którym zjecie elegancką kolację w restauracji i nie przepłacicie :)

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *