Prezent dla żony na rocznicę ślubu

Wiadomo, kobiety zwykle przywiązują większą wagę do takich spraw, niż mężczyźni – prezent na rocznicę jest więc obowiązkowy, chyba że chcecie pokłócić się właśnie w rocznicę. Najlepiej w dodatku by nie był to prezent drogi, a taki w który wsadziło się serce. No chyba, że macie nieograniczony budżet i kupicie jakieś perły, czy diamenty ;) W tabelce propozycje dla tych, którzy na diamenty nie mają.

Jeśli kupujecie biżuterię – zawsze wymyślcie jakiś napis, który zostanie wygrawerowany! Nie kosztuje to wiele, a zupełnie zmienia klasyfikację prezentu. Zegarek, czy bransoletka to niegłupi pomysł, pozostała biżuteria, tak jak mówiłam, tylko jeśli jest naprawdę ekstrawagancka, proste kolczyki możecie kupić żonie z okazji imienin.

W co jeszcze „wkłada się serce”? Właściwie powinnam poradzić wam poszperanie w pamięci i zastanowienie, co też żona lubi. Serce można włożyć np. w przygotowanie kolacji i wybranie filmu na wieczór – tak, to aż tak proste. A często zapominane, więc jeśli i wy nie możecie sobie przypomnieć, kiedy ostatnio zrobiliście obie te rzeczy – czas najwyższy.

Romantyczny weekend? Wyjście do teatru? Świetne pomysły! Jeśli jest to coś, co obojgu sprawi wam radość, unikaj rzeczy, do których będziesz się zmuszał, takimi prezentami szybciej zepsujesz humor obojgu, niż uszczęśliwisz żonę. Jeśli nie przychodzi ci do głowy nic, czego byście nie robili na co dzień – zawsze możesz przejrzeć ofertę voucherów i skusić się na coś mniej lub bardziej ekstrawaganckiego – wybór jest duży, od romantycznej kolacji, czy masażu, po skok spadochronem.

Z takich niematerialnych prezentów (po materialne, ale też z sercem odsyłam do tabelki) polecam również różne kursy – może tańca, a może smażenia steków – co kto lubi, lepienie pierogów i wyplatanie koszyków też się znajdzie. I warzenie piwa i robienie serów. Poszukajcie, taki kurs, czy warsztat zwykle nie jest bardzo drogi, a często w cenie zawiera się np. weekend w górach z wyżywieniem. Takich rzeczy się nie zapomina i w takie celujcie.

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • prezent na rocznicę ślubu dla żony
  • prezent dla zony na rocznice slubu
  • co kupić żonie na rocznicę ślubu
  • prezent dla żony
3 komentarze
  1. mari 21:37
  2. Marcin 13:20
  3. Paweł 21:19

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *