Secret Santa dla dziewczyny, czyli prezent na klasową wigilię

Kiedyś nie cierpiałam tego zwyczaju – losowanie, kupowanie prezentów komuś kogo się nie zna i dostawanie kompletnie nie trafionego przedmiotu od kogoś kto zna mnie jeszcze mniej.. Ale dzisiaj takie zabawy bardzo mnie cieszą i kupowanie takich prezentów w pracy sprawia mi sporo radości. Rozmowa z moją nastoletnią chrześnicą mającą problem z wyborem takiego klasowego prezentu skłoniła mnie do napisania tego wpisu. Na pierwszy ogień prezenty kobiece i od razu tabelka z moimi typami prezentów do 40 zł (o takim budżecie słyszałam).

Tak naprawdę można znaleźć dużo fajnych rzeczy, trzeba tylko znaleźć inspirację :) Książki uważam za bardzo fajny prezent, a wybór jest ogromny, dla każdego można coś wybrać. Biżuteria z kolei to dość bezpieczny prezent – można po prostu przyjrzeć się co dziewczyna nosi kupić coś w podobnym stylu – a nastolatki raczej nie noszą drogich kolczyków, czy naszyjników, więc nie ma z tym problemu. Możecie spróbować znaleźć też jakieś ciekawe charmsy, a w internecie jest ich mnóstwo.

Możecie też skorzystać tego, że kończy się rok i kupić jakiś fajny kalendarz ścienny, czy terminarz. Również ładny notatnik będzie dobrym prezentem. Tu polecam stronę www.escribo.pl , mają mnóstwo fajnych notesów. Sama korzystam, polecam.

Jeśli lubicie szukać jakiś elementów garderoby, to również jest to idealny czas – zaczynają się wyprzedaże, można tanio kupić jakiś ładny szalik, czapkę, rękawiczki, czy portfel. Unikajcie gadżetów, wszelkich figurek, rzeczy “ładnych” – jest to rzecz względna i łatwo nie trafić w czyjś gust. Wszystkie elementy zbierające w domu kurz odpadają, jeśli już zupełnie nie macie pomysłu lepsze będą nawet czekoladki!

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • co na prezent dla 3klasisty a wigilię szkolną
  • jaki prezent zrobić na wigilię klasową
  • prezent dla kolezanki na wigilie klasowa
  • wigilia klasowa forum prezenty

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *