Secret Santa dla dziewczyny, czyli prezent na klasową wigilię

Kiedyś nie cierpiałam tego zwyczaju – losowanie, kupowanie prezentów komuś kogo się nie zna i dostawanie kompletnie nie trafionego przedmiotu od kogoś kto zna mnie jeszcze mniej.. Ale dzisiaj takie zabawy bardzo mnie cieszą i kupowanie takich prezentów w pracy sprawia mi sporo radości. Rozmowa z moją nastoletnią chrześnicą mającą problem z wyborem takiego klasowego prezentu skłoniła mnie do napisania tego wpisu. Na pierwszy ogień prezenty kobiece i od razu tabelka z moimi typami prezentów do 40 zł (o takim budżecie słyszałam).

Tak naprawdę można znaleźć dużo fajnych rzeczy, trzeba tylko znaleźć inspirację :) Książki uważam za bardzo fajny prezent, a wybór jest ogromny, dla każdego można coś wybrać. Biżuteria z kolei to dość bezpieczny prezent – można po prostu przyjrzeć się co dziewczyna nosi kupić coś w podobnym stylu – a nastolatki raczej nie noszą drogich kolczyków, czy naszyjników, więc nie ma z tym problemu. Możecie spróbować znaleźć też jakieś ciekawe charmsy, a w internecie jest ich mnóstwo.

Możecie też skorzystać tego, że kończy się rok i kupić jakiś fajny kalendarz ścienny, czy terminarz. Również ładny notatnik będzie dobrym prezentem. Tu polecam stronę www.escribo.pl , mają mnóstwo fajnych notesów. Sama korzystam, polecam.

Jeśli lubicie szukać jakiś elementów garderoby, to również jest to idealny czas – zaczynają się wyprzedaże, można tanio kupić jakiś ładny szalik, czapkę, rękawiczki, czy portfel. Unikajcie gadżetów, wszelkich figurek, rzeczy “ładnych” – jest to rzecz względna i łatwo nie trafić w czyjś gust. Wszystkie elementy zbierające w domu kurz odpadają, jeśli już zupełnie nie macie pomysłu lepsze będą nawet czekoladki!

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *