Skok spadochronowy jako prezent na gwiazdkę

Święta już tuż tuż, czas zastanowić się nad tym, co może sprawić najbliższym najwięcej radości. Czy po raz kolejny inwestować w skarpety, krawaty, czapki i szaliki? Moim zdaniem nie :) Będę was dziś namawiać do wyboru czegoś bardziej nietypowego, może nawet odrobinę szalonego. Szczególnie, jeśli już zdążyliście przyzwyczaić rodzinę do komfortowych prezentów. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tzw. prezenty marzeń, ja sama również zaczęłam się do nich przekonywać. Niektórych mogą odstraszać ceną, ale jeśli wasz budżet na to pozwala – warto! Na urodziny otrzymałam od męża i dzieci wspaniały prezent właśnie tego typu i bardzo miło wspominam wszystko co się z nim wiązało, a już najbardziej wspólnie spędzony czas i to że otrzymałam nie tylko samą  zabawę, ale też wyzwania i wsparcie w jego realizacji.

Troszkę adrenaliny, to to co lubię – teraz już to wiem! Co prawda tu prezentuję coś troszkę odmiennego od tego co próbowałam, jest to pomysł, który sama mam zamiar wykorzystać w najbliższym czasie. Kto nie lubi próbować nowych rzeczy? Nie potrafię sobie wyobrazić, że skok spadochronowy podarowany w prezencie może nie ucieszyć. Jasne, niektórych może troszkę przerazić, u innych będzie to czysta euforia, ale prezent na pewno będzie niezapomniany! Wiadomo, nie każdemu, nie w każdym wieku, ale z drugiej strony – warto czasem zaryzykować i zaskoczyć czymś tak nietypowym. Podoba mi się nie tylko to że jest ekstremum, działanie, czy smak kompletnej nowości, ale też to że takim prezentem wysyła się mnóstwo ważnych komunikatów – uwierzcie, kiedy dostałam podobny prezent poczułam się naprawdę wspaniale – doceniona, ale też uświadomiłam sobie, że moja rodzina we mnie wierzy i chce żebym o tym wiedziała. Skok ze spadochronem na pewno dowartościuje obdarowaną osobę, będzie odskocznią od codzienności i jednocześnie da niesamowitego energetycznego kopa.

Można zastanowić się nad różnymi opcjami – jeśli przygotowywany prezent ma trafić do waszego partnera/partnerki – możecie postawić na wspólny lot, jeśli wiecie że taki skok będzie próbą i zmierzeniem się z własnymi możliwościami – fajną opcją jest skok tandemowy lub  w większej grupie. Doskonałym uzupełnieniem takiego ekstremalnego prezentu jest filmik nagrywany w trakcie skoku, zapis tego jak sobie poradziliście, jakie towarzyszyły wam emocje, ile jest w was energii i ekspresji. Naprawdę polecam!

Jak już pisałam, wielu zniechęcić może cena, również wiele razy rezygnowałam z tego prezentu właśnie z tego względu. Myślę, że jednak warto coś wykombinować – złożyć się z przyjaciółmi, czy z kimś z rodziny, połączyć jakieś okazje – jedno jest pewne, prezent jest wart swojej ceny, a to chyba wystarczający argument!

Gdzie znaleźć tego typu prezent? Chociażby u źródła – w szkołach spadochronowych – np. tu: www.skydive.pl , taką opcję polecam najbardziej – do skoku potrzebne jest dobre przygotowanie, dobrzy trenerzy, odradzam cięcie kosztów i wybieranie prezentów z krótkim szkoleniem, czy z niesprawdzonej szkoły. Ważne jest bezpieczeństwo i w dużej mierze też właśnie za to płacimy.

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *