Śmieszny prezent na 18. urodziny (męski)

To ranking skierowany dla wszelkich kolegów i koleżanek szanownych jubilatów ;) 18. urodziny to dzień, w którym wkraczając w dorosłość i żegnając się z dzieciństwem zwykle zachowujemy się kompletnie nieodpowiedzialnie, źle, niekulturalnie itd. Taka tradycja. Kupowanie na przykład książki – mija się z celem. Chyba że ktoś obchodzi urodziny kameralnie, w gronie najbliższych znajomych, wtedy jednak możemy 18. traktować jak zwykłe urodziny. Choć oczywiście zakupu czegoś kompletnie zbędnego, czy niesmacznego też nie jest najlepszym wyjściem. Szukajcie złotego środka ;)

Kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę:

Gry są fajne, bo można od razu je wykorzystać. I to nie tylko te, gdzie trzeba po każdym rzucie kostką napić się wódki ;) Interakcyjne, przełamujące lody i pozwalające się zapoznać, gry w których gra się drużynowo – również rozkręcą imprezę. Na pewno nie raz się przyda.

Wiadomo – można kupić jakiś śmieszny gadżet, który prędzej czy później wyląduje i tak w śmieciach, ale dmuchaną lalę można sobie odpuścić, strata kasy. Już lepiej kupić jakiś dobry alkohol – w końcu legalny ;)

Jeśli już koniecznie gadżety, to unikajcie tych seksualnych, a postawcie na faktycznie imprezowe – np. kask do picia piwa itp. Pamiętajcie o dobrym smaku. I tak będzie co wspominać. Lepiej zadbajcie o jakość wspomnień ;)

Na koniec polecam wam jeszcze stronę z fajnymi gadżetami – w sam raz na osiemnastkę: >>KLIK<<

Takich prezentów szukacie najczęściej:
  • najlepsze prezenty na 18

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *