Świąteczny prezent dla przedszkolaka

Kupowanie prezentów dla dzieci jest szczególnie trudne, gdy samemu dzieci się nie posiada. Sklepy pełne są kolorowych zabawek, tanich, drogich, modnych i ciekawych. Jak spośród tego gąszczy wybrać dobrze? Co kupić by zabawka była bezpieczna, mądra i ciekawa? Moim zdaniem warto postawić na klasyki, ale też jest sporo ciekawych nowości, od których nie zawsze warto się odcinać. Tutaj podaję wam kilka propozycji fajnych prezentów do 100 zł:

Dość bezpieczny prezent, to klocki, szczególnie Lego, którym chętnie bawią się zarówno chłopcy i dziewczynki. Dla młodszych dzieci proponuję Duplo, dla satrszych klasyczne Lego Creator.

Obecnie istnieje również dużo ciekawych wydawnictw specjalizujących się w literaturze dziecięcej. Polecam – Format oraz Dwie Siostry. Wydają książeczki edukacyjne, oddziałujące na wiele zmysłów, gwarantujące ciekawą zabawę, czasami poruszające ważne tematy, a zawsze pięknie wydane, bardzo czytelne i dbające o młodszych i starszych czytelników.

Ciekawym pomysłem będzie też zakup wszelkich gier angażujących ruchowo, skierowanych do całej rodziny. Może być to mata do tańczenia, lub ciekawa gra na PS, jeśli rodzina posiada konsole. Tradycyjne gry nadal nie wychodzą z mody, a na pewno będą lepsze niż gry komputerowe.

Lepiej zrezygnuj z kupowania lalek, samochodów, czy pluszaków, lepiej postawić na kreatywność – kupić np. zestaw do rysowania, czy ciastolinę. Polecam również pudło nie nudno, tematyczne zestawy, wysokiej jakości i w pełni kompletne ( w pudle znaleźć można klej, nożyczki, papier, wszystko co potrzebne do zadań znajdujących się w pudle!)

3 komentarze
  1. Anka 23:52
    • Olimpia 14:57
  2. Lirra 11:24

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *