Tapeta ścienna na prezent

big_Zanzibar_aranzacja_2Ostatnio nieco remontów u nas się odbywało i gdzieś tam zrodził mi się w głowie doskonały pomysł na prezent. Mianowicie chodzi o tapety ścienne, czy fototapetę, jeśli ktoś jest fanem ekstrawagancji. Wiem, że to może źle się kojarzyć, sama też słysząc słowo „tapeta” od razu wyobrażam sobie ścianę z co najmniej 3 warstwami, a jedna gorsza od drugiej, PRL i mieszkanie w bloku całe opatulone w mdłe kwiaty. A może jednak warto wrócić do tej koncepcji ? Wybór jest ogromny, a jakość tapet bardzo wysoka, na pewno nie ma sensu skreślać tego pomysłu na wstępie.

Tapeta, to zupełnie co innego niż kiedyś, obecnie jest to coś, czym można ożywić 1-2 ściany, co doda wnętrzu wyrazu. Bardzo zaskoczyła mnie różnorodność wzorów, materiałów, faktur – w mojej głowie pojawiło się od razu tysiąc pomysłów! Ale dlaczego na prezent?

big_Be_Happy_aranzacja_1Sama najmilej wspominam niespodziankę, którą przygotowali dla mnie rodzice podczas wakacji, które spędzałam na kolonii. Podczas mojej nieobecności nudne białe ściany pomalowali w pomarańczowo-żółto-czerwone pasy. Byłam przeszczęśliwa! Ale malowanie ścian jest czasochłonne, wymaga przygotowań, wysiłku i zwykle pozostają jakieś niedoróbki. A z tapetą nawet szybki prezent-niespodzianka może się udać – wytapetowanie jednej ściany, to właściwie chwila, a efekt powalający, wnętrze można w ten sposób całkowicie odmienić, właściwie bez większego wysiłku i przy niskich kosztach.

Prezent powinien spodobać się również żonie/dziewczynie, ale nie ograniczajcie się, sama zastanawiam się, czy nie zaskoczyć trochę rodziców, których mieszkanie od lat stoi właściwie nieruszane, jeśli chodzi o upiększenia. Wedle uznania i potrzeb. Moją pierwszą myślą były dzieciaki, ale to pewnie dlatego, że moje własne wchodzą w wiek, który zaczyna nieprzystawać do obecnych na ścianie misiów i mam już kilka swoich typów, nie wyobrażam też sobie innej ich reakcji, niż radość.big_Aqua_Deco_aranzacja_2

Bardzo polecam przy okazji ofertę sklepu www.tapetuj.pl, gdzie znajdziecie całe mnóstwo ciekawych wzorów tapet ściennych i wierzę, że dacie się zainspirować. Ja już wybrałam dwie ściany pod tapety, jeszcze tylko waham się między kilkoma opcjami kolorystycznymi, ale Mikołaj do świąt wszystko załatwi.

W ofercie sklepu znajdziecie tapety ścienne wykonane z różnych materiałów (winyl, papier, flizelina, włókno szklane i inne), w bardzo różnych stylach. Są one wykonywane i projektowane z myślą o właściwie wszelkich pomieszczeniach (można je stosować również w kuchni, czy łazience). W ofercie znajduje się również bardzo duża ilość fototapet, również dziecięcych i młodzieżowych, jest w czym wybierać! Na zdjęciach zaprezentowane są aranżacje pomieszczeń właśnie z wykorzystaniem tapet z  www.tapetuj.pl.

big_94152-1_1

Dodawanie komentarzy, pomysłów, opinii..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *